Menü
Alışveriş Sepetiniz

Soyete İnce Kıyım Havuç Turşusu

Soyete İnce Kıyım Havuç Turşusu

Soyete İnce Kıyım şeklinde hazırladığımız lezzetli Bizim Çubuk Turşuları Havuç Turşumuz şimdi tüm lezzetiyle stoğumuzda.


Lezzetli, kıtır kıtır atıştırmalık olarak içiniz rahat ve afiyetle tüketebileceğiniz havuç turşusu sağlığa faydalarıyla da düzenli olarak tüketilmesi gereken besinlerin başında gelir. 


Bizim Köy Sepeti ailesi olarak daha çok insana kaliteli ve sağlıklı ürünler ulaştırmak bizim tek gayemizSağlıklı zihinlersağlıklı vücutlarda bulunur ilkesiyle bizden sonraki nesillerimize sağlıklı zihinlerin inşa etmiş oldukları güzel bir dünya bırakmada payımız olması için sevgiyle ve azimle çalışıyoruz.


Havuç Turşusunun Sağlığa Faydaları Nelerdir?


Bizim Çubuk Turşuları Soyete İnce Kıyım Havuç Turşusu


Turşular içerdiği besin maddelerinin faydalarını aynen taşır. Havuç turşusu içine eklenen sirke, defne yaprağı, sarımsak ve top karabiber sayesinde vitamin deposudur.


A vitamini yönünden zengin olan havuç turuncu rengini aldığı antioksidan madde karoten yönünden de zengindir. 


Havuç turşusunun içerisinde bol miktarda C, E, B, ve K vitaminleri bulunur. Demir, bakır, potasyum, fosfor, kalsiyum ve çinko mineralleri bakımından zengindir. 


Havuç turşusu lösemi hücrelerinin büyümesini engelleyen antioksidan maddeler yönünden zengindir. 


İçerdiği vitamin ve mineraller sayesinde bağışıklık sistemimizi güçlendirir, kanımızı temizler ve cilt sağlığını korur.


Havuç turşusunun suyu kabızlık ve şişkinlik problemlerini ortadan kaldırır.


Not: İlaç değildir, Çubuk topraklarından gelen şifadır.

Ev Yapımı Sosyete İnce Kıyım Havuç Turşusu Soyete İnce Kıyım şeklinde hazırladığımız lezzetli Bizim Çubuk Turşuları Havuç Turşumuz şimdi tüm lezzetiyle stoğumuzda.Lezzetli, kıtır kıtır atıştırmalık olarak içiniz rahat ve afiyetle tüketebileceğiniz havuç turşusu sağlığa faydalarıyla da..
80,80TL
Vergiler Hariç:80,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)