Menü
Alışveriş Sepetiniz

Çağla Turşusu

Çağla Turşusu

Bizim Çubuk Turşuları Çağla turşusu her rafta, her sofada sık sık göremeyeceğiniz bir lezzet. Osmanlı zamanında sık sık tüketilen bir turşu çeşidi olan  çağla turşusu, günümüz insanın klasik tatlar uğruna feda ettikleri arasında. Ancak zaman ilerledikçe insanımız farklı ve yöresel tatlara yönelince değeri gün geçtikçe artan ve aranılan bir lezzet olmuştur.


Çağla sulu ve ekşimsi yapısıyla bahar aylarının aranılan bir meyvesidir. Bu lezzeti yılın her zamanında afiyetle tüketebilmeniz için bizler evimizde bahçelerimizden topladığımız organik ürünlerimizle çağla turşusunu kurduk.


Çağla Turşusunun Sağlığa Faydaları Nelerdir?


Bizim Çubuk Turşularından Lezzetli Çağla Turşusu


Çağla ve çağla turşusu vücutta oluşan kramp sancılarını azaltıcı özelliğe sahiptir ayrıca stres durumlarında oluşan kas kasılmalarının giderilmesinde de etkilidir.


Kötü kolesterolün düşmesini sağlar.


Su deposu olan çağla kilo kontrolüne yardımcı olur. Çağla turşusunun içerisinde bulunan limon suyu ve sirke kolay kilo kaybını sağlar.


Çağla ve çağla turşu kalp ve damar sağlığını korur. İleride oluşabilecek damar sertliği gibi elzem hastalıkların önüne geçer.


Bol miktarda antioksidan barındıran çağla cilt sağlığını korur ve vücutta oluşan iltihapların azalmasına yardımcı olur.


Safra kesesinde oluşabilecek olan taş sorunu ihtimalini sıfıra indirir.


Çağla ve çağla turşusu içerisinde bol miktarda C vitamini barındırır. Böylece bağışıklık sistemimizin anahtarı olan önemli vitaminlerden birini vücudumuza kazandırmış oluruz.


Afiyet ve sağlıkla kalın.


Ev Yapımı Çağla Turşusu Bizim Çubuk Turşuları Çağla turşusu her rafta, her sofrada sık sık göremeyeceğiniz bir lezzet. Osmanlı zamanında sık sık tüketilen bir turşu çeşidi olan  çağla turşusu, günümüz insanın klasik tatlar uğruna feda ettikleri arasında. Ancak zaman ilerledikçe i..
101,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)