Menü
Alışveriş Sepetiniz

TEMEL GIDALAR

TEMEL GIDALAR
Babaanne  Yapımı Lezzetli Erişte Babaanne  Yapımı Lezzetli Erişte
Yeni 3-7 gün içinde
Bizim Köy Sepetinden babaannelerimizden bizlere yadigar kalan özel tariflerle hazırladığımız ev yapımı babaanne erişte lezzetiyle herkesin beğenisini kazandı. Sizde sınırlı sayıda özel üretim olan babaanne yapımı enişteyi kaçırmayın.Un, yağ ve tuz karışımı olan hamurun ince ince..
70,70TL
Vergiler Hariç:70,00TL
Ev Yapımı Domates Salçası Ev Yapımı Domates Salçası
Yeni 3-7 gün içinde
Domatesin birinci dünya savaşından sonra Anadolu topraklarında üretilmeye başlanmasıyla domates konservesi, domates suyu konservesi ve son olarak da salça yapımı ile mutfaklarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Göçebe atalarımızın savaşlarda ve uzun yolculuklarda yiye..
80,80TL
Vergiler Hariç:80,00TL
Ev Yapımı Lezzetli Erişte Ev Yapımı Lezzetli Erişte
Yeni 3-7 gün içinde
Bizim Köy Sepeti ailesi olarak evimizde hijyenik ortamda hazırladığımız eriştemizi gönül rahatlığı ve afiyetle tüketebilirsiniz.Erişte, Türkiye başta olmak üzere Orta Asya ülkeleri ve Çin’de  geniş bir kullanım alanına sahiptir. Un, yağ ve tuz karışımı olan hamurun ince ince..
85,85TL
Vergiler Hariç:85,00TL
Ev Yapımı Tatlı Biber Salçası
Yeni 3-7 gün içinde
Biber salçası yemeklerin olmazsa olmazıdır. Yemeklerde bıraktığı efsane lezzet ve koku sayesinde birçoklarımızın tercihidir. Biber salçasına asıl tadı ve kokusunu veren yazın bahçelerden toplanarak yapılan taze kapya biberleridir. Biberlerin seçilmesindeki püf nokta biberlerin etli ol..
121,20TL
Vergiler Hariç:120,00TL
Meşhur Bizim Köy Tarhanası Meşhur Bizim Köy Tarhanası
Yeni 3-7 gün içinde
Tarhana Orta Asya’dan göç eden atalarımız ve Moğollar tarafından Anadolu ve komşu ülkelerde yaygınlaşmaya başlamıştır. Osmanlı Devletinin geniş coğrafyalara hükmetmesiyle Rumeli üzerinden Yunanistan, Macaristan ve Finlandiya gibi batı ülkelerinede yayılmıştır.Tarhana buğday unu, ..
95,95TL
Vergiler Hariç:95,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)