Menü
Alışveriş Sepetiniz

Mürdüm Eriği Turşusu

Mürdüm Eriği Turşusu

Farklı lezzet arayanlar için bulunmaz bir nimet olan mürdüm eriği turşusu lezzetiyle sofralarda taht kurmaya aday. Bizim Çubuk Turşuları ailesi olarak turşularımızı hiçbir katkı maddesi koymadan, tamamen organik ürünlerimiz ile yapıyoruz. 


Tüketicilerimize organik ürünler ile hazırlanmış yöresel lezzetleri temin etmek ve tanıtmak amacıyla çıktığımız bu yolda gurmelere özel hazırlamış olduğumuz sınırlı sayıdaki mürdüm eriği turşumuzu sizde denemelisiniz. Mürdüm eriği ve turşunun vücudumuza saymakla bitmeyen faydası bulunuyor. Doğanın bize armağanı olan şifalı besinlerle yaptığımız lezzetli ürünlerimizi Bizim Çubuk Turşuları olarak sizlere sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.


Mürdüm Eriği Turşusunun Sağlığa Faydaları Nelerdir?


Mürdüm eriği ve turşusu C vitaminleri yönünden zengindir. Cildimiz için gerekli olan mineral ve vitaminler bakımından zengindir.


Vücut direncini artıran mürdüm eriği magnezyum ve potasyum kaynağıdır. Bu yüzden alternatif tıpta en çok tercih edilen besinlerden biridir.


Kan yapan hücre sayısını artıran mürdüm eriği menopoz sonrası problemler ve komplikasyonlar yaşayan kadınlara büyük fayda sağlar.


Romatizma ve buna bağlı hastalıklarda iyileştirici özelliği bulunuyor. Aynı zamanda tansiyon ve kalp hastalıklarının tedavisinde kullanılır. 


Sindirim sistemi üzerinde olumlu sonuçları bulunur. Bölgedeki parazitleri temizleyerek metabolizmayı hızlandırır ve kabızlığı önler.


Böbrek ve karaciğer kaynaklı hastalıklarda olumlu etkisi vardır.


Bu kategoride ürün bulunamadı.