Menü
Alışveriş Sepetiniz

Fasülye Turşusu

Fasülye Turşusu

Bizim Çubuk Turşuları ailesi olarak bahçelerimizden toplayıp hazırladığımız kıtır kıtır fasülye turşumuz tamamen organik ve ev yapımıdır.

Sağlığa saymakla bitmeyen faydaları olan fasülye turşumuzu yediden yetmişe herkes tüketmeli.


Fasülye Turşusunun Sağlığa Faydaları Nelerdir?


Bizim Çubuk Turşularının Sağlığa Faydaları


Turşuda bulunan sirke kaynaklı asetik asit sayesinde tüketen kişinin vücudu yağ depolanmasını önler. Turşu metabolizmayı hızlandırır. Günlük düzenli tüketim sayesinde kilo vermeye yardımcı olduğu araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır.


Hamilelik döneminde ve normal yaşantıda karşılaşılabilen bulantı turşu tüketimi ile önlenebilir.


Fasülye turşusunun pediyatrik bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır. Soğuk algınlığı, grip, nezle gibi hastalıklarının semptomların etkisini azaltır.


Araştırmalar sonucunda turşu suyu tüketen sporcuların tüketmeyenlere oranla kas kramplarının daha kısa sürdüğü  kanıtlanmıştır.


Fasülye turşusu göz sağlığı için temel yapı taşı olan A vitamini yönünden zengindir.


İçerisinde bolca bulunan K vitamini sayesinde kanın pıhtılaşmasını, kemiklerimizin kalsiyum emilimini ve bu kalsiyumu arterlerimizden uzak tutmayı sağlar.


Fasulye Turşusu Ev Yapımı  Fasulye Turşusu Ev Yapımı
Yeni 3-7 gün içinde
Ev Yapımı Fasulye Turşusu Bizim Çubuk Turşuları ailesi olarak bahçelerimizden toplayıp hazırladığımız kıtır kıtır fasülye turşumuz tamamen organik ve ev yapımıdır.Sağlığa saymakla bitmeyen faydaları olan fasülye turşumuzu yediden yetmişe herkes tüketmeli.Fasülye Turşusu..
131,30TL
Vergiler Hariç:130,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)