Menü
Alışveriş Sepetiniz

SAĞLIKLI YAŞAM ÜRÜNLERİ

SAĞLIKLI YAŞAM ÜRÜNLERİ
Lezzetiyle ve şifasıyla mutfaklarınızın baş köşesinde durmaya layık karadut özü ek gıda olarak gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz bir besindir.Karadut özü C, K ve E vitaminleri yönünden zengindir. İçerdiği C vitamini sayesinde güçlü bir antioksidandır. Saymakla bitmeyen vitami..
105,84TL
Vergiler Hariç:98,00TL
Teknoloji çağına girdiğimiz, uzaya uydular gönderdiğimiz ve uzay topraklarında hak iddia etmeye başladığımız bu günlerde halen arının gizemi bilim insanları tarafından tam olarak çözülememiştir. Arı ve arı ürünleri hakkındaki araştırmalar son hızla devam etmektedir. Bizim kö..
54,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Doğal antibiyotik olan Taşköprü Sarımsağından üretilen sarımsak püresi içerisinde bulunduğumuz pandemi koşullarında mutfaklarımızdan, yemeklerimizden eksik etmememiz gereken besinlerden biri.Sarımsağı soyup dövme zahmetinden kurtaran sarımsak püresini babaannelerim..
32,40TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Bizim Köy Sepeti vişne konsantremizi  bahçelerimizden topladığımız vişneler ile hazırlıyoruz. Babaannelerimizden, anneannelerimizden kalan ata tarifleriyle hazırladığımız vişne konsantremizin içerisinde şeker ve tatlandırıcı bulunmuyor. Hormonsuz, organik vişnelerimizin..
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Yazları tadına vararak bol bol, keyifle yediğimiz alıçlardan yapılan alıç sirkesini salatalara ve mezelere faklı bir tat katmak için kullanabilirsiniz. Alıç sirkesi dikenlerle kaplı, ortalama on metreyi bulan ağaçlardan alıç meyvesi toplanarak yapılır. Alıç halk arasınd..
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Sirke gruplarının en şifalıları arasında gösterilen elma sirkesi evlerimizde rahatlıkla bulundurabileceğimiz ve her derde deva özelliği ile en çok tüketilen ürünlerin başında gelir. En lezzetli elmalardan elde edilen elma sirkesinin içerisinde sodyum, kalsiyum, demir ve manganez bulun..
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Doğa ananın bizlere armağan etmiş olduğu papatyagiller ailesine ait bahar aylarında yetişen lezzetli enginar ile yapılan enginar sirkesi başta karaciğer hastalıkları olmak üzere pek çok hastalığa şifadır. Enginar fosfor, kalsiyum, sodyum, demir, potasyum, magnezyum, çinko mineral..
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Doğal antibiyotik olan Taşköprü Sarımsağından üretilen sarımsak tozu içerisinde bulunduğumuz pandemi koşullarında mutfaklarımızdan, yemeklerimizden eksik etmememiz gereken besinlerden biri.Sarımsağı soyup dövme zahmetinden kurtaran sarımsak tozu babaannelerimizden, anneannelerimizden bizlere kalan ö..
32,40TL
Vergiler Hariç:30,00TL
En çok tüketilen gıdalardan biri olan üzüm sirkesi, mutfaklarımızda yerini sağlamlaştırmış klasik sirkelerimizden biridir. Bizim Köy Sepeti ailesi olarak bu eşsiz lezzette ve binbir şifaya gebe sirkemizi her daim mezelerimizde, sos yapımında ve salatalarımızı tatlandırmada kullanmakta..
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)