Menü
Alışveriş Sepetiniz

Kırmızı Domates Turşusu

Kırmızı Domates Turşusu

Bizim Çubuk Turşuları kırmızı domates turşumuzun tadına hiç baktınız mı?

Klasik turşu kültüründen farklı olarak kırmızı domates turşusu damaklarda hiç olmadığı kadar güzel etki bırakır.

Bizim Çubuk Turşuları ailesi olarak bahçelerimizden topladığımız katkısız, hormonsuz, doğal domateslerimiz ile imalathanelerimizde ürettiğimiz domates turşularımız ürünlerimizin tazeliği ve kalitesi sayesinde eşi benzeri görülmemiş bir lezzette.

Bizim Çubuk Turşuları Kırmızı Domates Turşusunun Sağlığa Faydaları Nelerdir?

Turşu içerisindeki sirkeli su sayesinde kas kramplarına karşı birebir. Vücuttaki su miktarının azalmasına bağlı olarak oluşan kas kramplarını önler. Özellikle sporcuların maruz kaldığı bu etki turşu ve turşu suyunun sağladığı faydalar ile giderilir.

Turşu gibi fermente besinler öğünlerde belirli miktarlarda tüketildikleri taktirde içeriğinde bulunan sirke sayesinde insülin salınımını dengeleyerek kan şekeri belirli bir seviyede tutulur.

Turşunun içerisinde bulunan vitaminler, minareler ve antioksidanlar sayesinde bağışıklık sistemi güçlenir. Soğuk algınlığı, grip gibi kış hastalıklarına yakalanmayı önemli ölçüde önler. Hasta olduktan sonra düzenli turşu suyu içmek hastalık dönemini ilaçsız şekilde daha çabuk sürede atlatmaya yardımcı olur.

Turşu yüksek miktarda lif içerdiği için özellikle yemeklerle beraber tüketildiğinde besinlerin mideyi terk etme süresi yavaşlıyor ve tokluk hissi daha uzun sürüyor. Ayrıca sirkede bulunan asetik asidin vücutta yağ depolamasını önlediği bilimsel araştırmalarca kanıtlanmıştır. Düzenli turşu tüketimi kilo kontrolü için birebir.

Turşu kalp ve damar hastalıklarına karşı gerçek bir koruyucudur. 

Ev Yapımı Kırmızı Domates TurşusuKırmızı domates turşumuzun tadına hiç baktınız mı?Klasik turşu kültüründen farklı olarak kırmızı domates turşusu damaklarda hiç olmadığı kadar güzel etki bırakır.Bahçelerimizden topladığımız katkısız, hormonsuz, doğal domateslerimiz ile imalathanelerimizde ürettiğimi..
141,40TL
Vergiler Hariç:140,00TL
Ev Yapımı Kırmızı Domates Turşusu Bizim Çubuk Turşuları kırmızı domates turşumuzun tadına hiç baktınız mı?Klasik turşu kültüründen farklı olarak kırmızı domates turşusu damaklarda hiç olmadığı kadar güzel etki bırakır.Bizim Çubuk Turşuları ailesi olarak bahçelerimi..
151,50TL
Vergiler Hariç:150,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)