Menü
Alışveriş Sepetiniz

Erik Turşusu

Erik Turşusu

Farklı lezzet arayan takipçilerimiz için hazırladığımız yeşil erik turşusu lezzetiyle ve sağlığa faydalarıyla her insanın seveceği bir tada sahip. Bizim Çubuk Turşuları ailesi olarak tamamen doğal, organik ürünlerimiz ile hazırladığımız ev yapımı erik turşusu siz değerli tüketicilerimizin tam ağzına layık.

Kütür kütür yeşil erik turşusunun vücudumuza pek çok faydası bulunuyor.


Bizim Çubuk Turşuları Lezzetli Erik Turşusunun Sağlığa Faydaları?


Öncelikle turşular yapıldıkları her besinin özelliğini aynen taşır. Şifalı turşuların içerisine konan sirke, sarımsak, defne yaprağı, karabiber ve limon tuzları ile sağlığa faydaları kat ve kat artırıyor.


Yeşil erik özünde lifli bir besin olduğu için erik turşusuda bağırsakları temizler ve sindirim sistemimizin daha etkili ve sağlıklı çalışmasını sağlar.


Bizim Çubuk Turşuları erik turşusu mide ve bağırsak rahatsızlıkların yaşanmasını en başında önler.


Erik turşusunun içerisinde laktik asitleri etkisiz hale getiren mineraller ve vitaminler vardır. Bu sayede tüketen kişiye bol miktarda enerji verir.


Erik turşusunun içerisinde bol miktarda C ve K vitaminleri bulunuyor. Şifalı vitaminler sayesinde bağışıklık sistemimizi güçlendirir.


Erik turşusu hücreleri ve cildi yeniler, daha taze cilt görüntüsüne doğal yollardan kavuşulmasını sağlar.


Metabolizmayı hızlandırıcı özelliği vardır. Bu sayede kilo verme sürecinde kilo vermek isteyenlere yardımcı olur.


İçerdiği doğal şeker sayesinde kan şekerini ve tansiyonu dengeler.

Farklı lezzet arayan takipçilerimiz için hazırladığımız yeşil erik turşusu lezzetiyle ve sağlığa faydalarıyla her insanın seveceği bir tada sahip. Bizim Çubuk Turşuları ailesi olarak tamamen doğal, organik ürünlerimiz ile hazırladığımız ev yapımı erik turşusu siz değerl..
101,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)