Tamamen doğal yöntemlerle üretilen koruyucu ve katkı maddesi bulunmayan sebze ve meyvelerden üretilen ürünlerle yapılan turşu, reçel, marmelat, tarhana, erişte, mantı gibi köy ürünlerinin satışının yapıldığı Bizim Köy Sepeti (www.bizimkoysepeti.com) sağlık ve lezzet dağıtmaya devam ediyor. 


Ankara’nın Çubuk ilçesinde Çubuk Ovası’nın bereketli topraklarından kadirşinas insanları tarafından yetiştirilen, doğal ve organik ürünlerimizi siz değerli tüketicilerimize güvenle sunmaktayız.


Bizim Çubuk Turşuları Lezzeti ve doğallığıyla dünyaya lezzet dağıtıyor


Bizim Köy Sepeti www.bizimkoysepeti.com online satış web sitesi güvenirliği ve güncelliği ile yurt içi ve yurt dışı gelen talepleri karşılamak için 7/24 saat çalışıyor. 


Coğrafi İşaret Belgesine sahip Çubuk Turşusu, dünyaca meşhur olurken, tarladan sofraya aracısız online satın alabileceğiniz güncel yöresel ürünler satış sitesidir.

 

Bizim Köy Sepeti’nden yapacağını alışverişinizde hem zamandan hem de kazançtan karlı çıkacaksınızıdır. 


Bizim Çubuk Turşuları doğal çok taze ve küçük sebze ve meyvelerden yapılıyor. Bizim Köy Sepeti’nden istediğiniz yöresel köy ürünlerini Türkiye’nin neresinden olursanız olun  lezzetli doğal ürünlerini satın alabilirsiniz. 


Bizim Çubuk Turşuları’nın yapımında öncelikle çok taze ve küçük sebze ve meyveler kullanılıyor. Düşük ev yapımı sirke oranı, doğal su, içerisine ilave edilen sarımsak, bütün karabiber, defneyaprağı ve dereotu bu turşunun mükemmel tadını oluşturuyor.


Çubuk Turşusu ve yöresel ürünlerini gönül rahatlığı içerisinde www.bizimkoysepeti.com adresinden veya 0552 808 35 37 numaralı WhatsApp adresimizden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.