Ağızının tadını bilen turşu tutkunları için taze taze, körpe coğrafi işaretli çengel köy bademi salatalıklarla kurulan Bizim Çubuk Turşuları’na kendine has lezzeti çıtır çıtır ve meşhur çubuk salatalık turşusuna şimdi sipariş vererek ulaşabilirsiniz.

Nesilden nesile gelen özel tariflerle evlerde hazırlanan turşularımızı Bizim Köy Sepeti’nde son kontrollerinin ardından kavanozlayarak Bizim Köy Sepeti standartları ve Bizim Köy Sepeti güvencesiyle sofralarınıza ulaştırıyoruz.

Doğal geleneksel yöntemlerle Coğrafi İşaretli sebze ve meyvelerden üretilen, tescilli Çubuk Turşumuz doğal fermentasyon usulü ile hazırlanıyor ve Bizim Köy Sepeti tesislerinde kavanozlanıyor.  Çubuk Salatalık Turşuları herhangi bir katkı maddesi  içermez ve tamamen doğal organik ürünlerle üretiyoruz.

Çubuk Turşuları’nda yapay renklendiricilere ya da aroma vericilere ihtiyaç yok

Ürünlerimiz renklerini ve aromasını doğadan, güneşten, topraktan, taze sebzelerimizden ve baharatlarımızdan alıyor.

Tamamen annelerimizin geleneksel yönetemlerle ürettiği ev ürünleri olan Bizim Çubuk Turşuları, Çubuk Belediyesi ve Ankara Kalkınma Ajansı tarafından kurulan turşu analiz laboratuvarında analizleri yapılmış ve düşük kalorili olduğu tespit edilmiştir.  Dünyaca ünlü Bizim Çubuk Turşuları çıtır çıtır ve taze olup şimdi Bizim Köy Sepeti www.bizimkoysepeti.com web sitemizden de satın alabilirsiniz.

Kadınlarımız tarafından bahçelerimizde üretilen mahsul, titiz bir kontrol ve denetim sürecinden geçtikten sonra farklı damak tatları için nesilden nesile gelen deneyimlerimizle reçetelenmiş, Bizim Köy Sepeti’nin lezzet sırrını içeren Bizim Köy Sepeti tarifleriyle hazırlanıyor.

Turşularımız ideal sürede bekletilip dinlendiriliyor. İçeriğindeki lezzetli otların, baharatların, biberin tadı turşunun suyuyla iyice karışıp nefaseti oluşup olgunlaştığında damaklarda unutulmayacak Bizim Çubuk Turşuları’nın lezzetini bırakacak  çıtır çıtır ve taze dünyaca meşhur Bizim Çubuk Turşularına dönüşüyor.

Ürün İçeriği

Salatalık, su, üzüm sirkesi, kaza tuzu, dereotu, sarımsak, karabiber, defne yaprağı bulunmaktadır. 

Ürünlerimizin tüm dünyada ve Türkiye’de neden bu kadar sevildiğini ve bu güveni nasıl başardığımızı merak ediyorsanız Bizim Çubuk Turşularımızı mutlaka denemelisiniz.

Ürünlerimizi nasıl ürettiğimizi size anlatmak istiyoruz.


Kullandığımız sebzelerin sarımsak hariç tamamı kendi bahçelerimizde yada komşularımızın bahçelerinde üretilen ürünlerdir.  Ürettiğimiz ürünlere göre (Turşu, sos, közlenmiş sebze, kurutulmuş sebze v.b. ) iki üretim yöntemimiz var; İki üretim yönteminde de her kavanozda aynı Bizim Çubuk Turşuları’nın ve Bizim Köy Sepeti’nin lezzetini ve tazelik standartlarını sağlamayı yıllardır edindiğimiz tecrübe ile başarıyoruz.


Tazeden üretilen ürünlerimizde hasat devam ettiği sürece her gün özenle dallarından toplanarak iyice yıkanır, üretilecek ürüne göre gerekiyorsa dilimlenir ve kavanozlara yada büyük fıçılara doldurulur. Özel Bizim Çubuk Turşularının karışımı ve baharatları eklenir. 


Haşlama yada közleme yönetimiyle üretim de ise yine mahsüller mevsiminde ve günlük özenle taze toplanır ve tazeliğini korunarak evlerimize getirilir. Sebzelerimiz seçme, ayıklama ve yıkama işlemlerinin tamamlanmasının ardından ptlıcan, pancar ve kırmızı biber gibi ürünler ya haşlanır yada közlenerek çeşitli işlemlerden geçirilir. Daha sonra özel Bizim Çubuk Turşuları tarifine göre kavanozlara veya büyük fıçılara konulur. Bizim Çubuk Turşularının kendine has tadı, dokusu özel reçetesinin kusursuz uygulanmasıyla yakalanır. Fermantasyon süreci tamamlanmayan ürünler Bizim Köy Sepeti kavanozlarına giremez.


Ürünlerimiz tüm dünyada ve Türkiye’de çok seviliyor.


Tatı ve lezzetiyle Türkiye sınırını aşan Bizim Çubuk Turşuları hem Avrupa’da hem ABD’de hem Afrika’da hem Asya’da hem de Ortadoğuda çok beğenilmektedir.  Bizim Çubuk Turşuları’nın lezzetini merak ediyorsanız
Bizim Köy Sepeti’nden seçebileceğiniz Bizim Çubuk Turşularını
mutlaka denemelisiniz.


İyi bir tarif yetmez, kullandığımız malzemelerle de gurur duyuyoruz


Üretimimizde doğal kaya tuzu kullanıyor ve her kavanozda aynı lezzeti, Bizim Çubuk Turşuları’nın vazgeçilmez yapan lezzeti korumayı başarmak için doğal ve geleneksel üremler olan yüksek kalitede baharatları, sebzeleri ve içerikleri kullanıyoruz. 


Bizim için sağlık her şeyden önce geliyor.


Bize gözü kapalı güvenen milyonlarca Bizim Köy Sepeti sever için: Elbette her şeyden önce sağlık ve kalite gelir!

Ürünlerimizin tüm üretim aşamalarında geleneksel yöresel anne yöntemi kullanılmaktadır. Ev yapımı ürünlerimiz Çubuk Belediyesi ve Ankara Kalkınma Ajansı tarafından ortaklaşa kurulan analiz laboratuarında ekimden hasat dönemine, üretimden kavanoza kadar kontrolleri yapılmaktadır. 


İnsan sağlığı bizim için her şeyden önde geliyor. Ürünlerimizde asla katkı ürünleri veya zararlı içerikler bulunmuyor.


Şimdi çeşit çeşit turşu, közlenmiş sebze, soslar ve kurutulmuş lezzetleri Ankara’nın Çubuk ilçesindeki üretim ve satış yerimizden çıtır çıtır, taze taze sipariş verebilirsiniz.


%100 Bizim Köy Sepeti Güvencesi


Sadece Mevsiminde Hasat Edilen Sebzelerle

Tüm Meyve sebzelerimiz mevsiminde ve Ankara’nın Çubuk ilçesinde kendi bahçelerimizde veya komşularımızın bahçelerinde üretiyoruz. Üretim yaptığımız yarlerde sadece doğal gübreler kullanıyoruz. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile ortak çalışmalar yürütüyoruz.

Mükemmellik, gelenek ve sürdürülebilirliği çok önemsiyoruz.


 Köyümüzdeki üretimden evinize kadar, her adımda Bizim Köy Sepeti lezzeti güvencemiz altında.

Türkiye’nin ve Dünyanın en sevilen lezzeti olmanın gururunu duyuyoruz. Ürünlerimiz dolaylı yollarla dünyanın dört bir yanında ABD, İngiltere, Almanya, Amerika, Fransa, İtalya Kuveyt, Katar, Ürdün, Suudi Arabistan ve daha pek çok ülkede milyonlarca insana ulaşıyor ve beğenilerek tüketiliyor.


Siparişlerinizi özenle paketliyor ve adresinize kargo ile ulaştırıyoruz. Türkiye’nin Her Yerine Kargo İle Turşu Gönderiyoruz.