Menü
Alışveriş Sepetiniz

Bamya Turşusu

Bamya Turşusu

Bizim Çubuk Turşuları Bamya turşusu sağlıklı ve lezzetli, çıtır çıtır atıştırmalık olarak her an tüketebileceğiniz bir lezzet. Defne yaprağı, organik bamyalar, karabiber ve sirke ile hazırladığımız bamya turşumuzun lezzetli olduğu kadar şifalı olması sebebiylede her daim tüketebileceğiniz besinlerin başında geliyor.


Bizim Çubuk Turşularının Bamya Turşusunun Salığa Faydaları Nelerdir?


Bamya turşusu bağırsak dostudur. Sindirim sisteminin eksiksiz çalışmasını sağlar. Metabolizmayı hızlandırır ve kabızlık gibi sindirim sorunlarını önler.


Bamya yüksek kolajen içeriği ile cilt dostudur. Bamya turşusu fermente edilmiş olduğu için faydası da kullandığımız organik sirkemiz ile artmaktadır.


Kolestrol seviyesini ve kan şekerini düzenler.


Bamya yüksek lifli besinlerden olması sebebiyle kalp-damar hastalıklarını ve felç geçirme ihtimalini azaltır.


Bamya ve bamya turşusu lektin proteini içerir. Bu protein meme kanseri hücreleriyle savaşmada büyük oranda fayda sağlar. Bamyada bulunan folat vücudumuzda eksikliği halinde oluşmaya sebebiyet veren meme, pankreas, serviks ve akciğer kanserinden bizleri korur.


Bamya A vitamini ve beta karoten açısından zengindir. Böylelikle içeriğinde göz sağlığını destekleyen önemli besin maddelerini bulundurmuş olur.


İçerdiği bol miktarda C vitamini sayesinde ciltte deforme olmuş hücreleri yeniler. Yaşlanma karşıtı olan önemli besinlerden biridir.Bizim Çubuk Turşuları Bamya turşusu sağlıklı ve lezzetli, çıtır çıtır atıştırmalık olarak her an tüketebileceğiniz bir lezzet. Defne yaprağı, organik bamyalar, karabiber ve sirke ile hazırladığımız bamya turşumuzun lezzetli olduğu kadar şifalı olması sebebiylede her daim tüketebileceğiniz besin..
141,40TL
Vergiler Hariç:140,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)