Menü
Alışveriş Sepetiniz

Vizyon ve Misyonumuz


Misyonumuz

Türkiye’de ve Dünyada adını turşu ile duyuran Ankara’nın Çubuk ilçesinin coğrafi işaretli ürünü Bizim Çubuk Turşuları başta olmak üzere yöresel ev yapımı ürünlerini uygun şekilde bol çeşit ve kaliteli bir şekilde üreterek yada ilçenin kadınlarına ürettirerek dijital ortamda tarladan sofraya sloganıyla uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırmaktır. 


Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitesinde ‘Bizim Köy Sepeti’nin ürünlerinden Bizim Çubuk Turşuları, Bizim Köy Sucukları, Bizim Köy Tarhanası, Bizim Köy Marmelat ve Reçelleri’ni Bizim Köy Sepeti markasına, ismine layık şekilde sektörde söz sahibi haline gelmektir. Yukarıda sunulan misyon ve vizyona uygun bir tarzda çıktığımız bu yolda; kendi hammaddemizi üretmek, temini ile ürünleri üretime dönüştürerek aracısız son kullanıcıya ulaştırmaktır. Tüm bunları yaparken kaliteyi ve o eşsiz yöresel ev yapımı damak tadını bozmadan hem bireysel sağlığı hem de toplumsal sağlığı ön planda tutmaktır.

Bizim Köy Sepeti’nde başta bölgemizde yetişmekte olan salatalık (Çubuk Hıyarı) olmak üzere biberiye, yeşilbiber, domates, fasülye, lahana, kelek, kırmızı pancar ve karışık turşu çeşitleri olmak üzere yaklaşık 30 çeşit turşu üretim ve satışı bulunmaktadır. Doğal ev yapımı köy ürünlerini hijyenik bir şekilde sunmanın keyfini yaşayan Bizim Köy Sepeti, gerek sosyal medya, gerekse internet sayfasından yapılan pazarlama kanallarıyla ünü yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da hayli kabul görmüş ürünlerini hijyenik ortamda titiz kontrollerden geçirilerek siz tüketicilerimize arada aracı olmadan sunulmaktadır. 

Türk Gıda Kodeksine uygun mamüllerimiz Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırılmaktadır. 

Çubuk Turşusu 04.04.2008 tarihi itibarıyla ‘ÇUBUK TURŞUSU’ adı altında markalaşmış ve Türk Patent Enstitüsü Marka Daire Başkanlığınca Resmi Gazetede yayınlattırılmıştır. Gerçek kalite kontrolü sizler tarafından olduğu bilinciyle önerilerinize her zaman açık olduğumuzu bildirir, siparişleriniz için İrtibat Sayfamızda ki telefonla yada mesajla bize ulaşabilir veya ana sayfamızda yer alan ürünleri sepetinize ekleyerek temin edebilirsiniz. Saygılarımızla…

Yağmur YİĞİNER

Bizim Köy Sepeti

0506 957 89 26