Menü
Alışveriş Sepetiniz

Şeker İlavesiz Vişne Konsantresi

Şeker İlavesiz Vişne Konsantresi

Bizim Köy Sepeti vişne konsantremizi  bahçelerimizden topladığımız vişneler ile hazırlıyoruz. Babaannelerimizden, anneannelerimizden kalan ata tarifleriyle hazırladığımız vişne konsantremizin içerisinde şeker ve tatlandırıcı bulunmuyor. Hormonsuz, organik vişnelerimizin kendi tatlarıyla oluşturduğumuz ürünümüz damakları şenlendiriyor. 

Bizim Köy Sepeti Vişne Konsantresi Kullanım Önerileri 

Kavanozlarda muhafaza ettiğimiz vişne konsantresinin üzerine 1 litre oranında su ekleyerek içime hazır hale getirebilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinde ve her mevsim yemeklerin yanında sağlıkla ve gönül ferahlığıyla tüketebileceğiniz vişne konsantremizi mutlaka deneyin.

Vişne Konsantresinin Sağlığa Faydaları Nelerdir?

Vişne konsantresi içerisinde fitokimyasallar, antioksidanlar ve C vitamini gibi önemli bileşenler barındırır.

Bu şifalı içecek kanser gibi illet bir hastalığın önlenmesinde fayda sağlar ve vücutta bulunan iltihabı azaltır.

Vişne kalp ve damar sağlığını korur.

Vişne, kandaki ürik asit seviyesini düşürür böylece gut hastalığının önlenmesine yardımcı olur.

Vişne konsantresi bağışıklık sistemimizi güçlendirir. Yıl boyunca hava değişimlerinde ve soğuk kış aylarında yakalanma olasılığımız bulunan hastalıklara karşı vücut direncimizi güçlendirir.

Vişne ve vişne konsantresi içerisinde bulunan melatonin sayesinde gece rahat uyumamızı sağlar ve uyku kalitemizi artırır.

Vişne beyin hücre duvarında antioksidan sağlayarak hafızayı güçlendirir. Çağımızı korkulan hastalığı alzheimer’a kesin çözüm üretir.

A, E, C vitamini başta olmak üzere potasyum, fosfor, kalsiyum ve sodyum yönünden zengindir.

tümör hücrelerine karşı iyi bir savaşçıdır. Özellikle kolon ve prostat kanserine gerçek bir koruma sağlar.


Bizim Köy Sepeti vişne konsantremizi  bahçelerimizden topladığımız vişneler ile hazırlıyoruz. Babaannelerimizden, anneannelerimizden kalan ata tarifleriyle hazırladığımız vişne konsantremizin içerisinde şeker ve tatlandırıcı bulunmuyor. Hormonsuz, organik vişnelerimizin..
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)