Türkiye’nin En İyi Turşucuları


Bizim Köy Sepeti :

 

Türkiye’nin en meşhuru Bizim Köy Sepeti’nden turşu alarak hayatınızı şenlendirebilirsiniz. 

Bizim Köy Sepeti’nden alacağınız güzel bir turşu suyunu içerek midenizi yeni tatlara hazırlamak akıllıca olur. Bizim Köy Sepeti’nin online sayfasında (www.bizimkoysepeti.com - 0552 808 35 37) rengarenk turşuları görebilirsiniz. Burada aklınıza gelen hemen her şeyin turşusu var. Erik, boy boy salatalık ve fasulye favorilerden. 

-Adres: Ankara’nın Çubuk ilçesi 

-Türkiye’nin her yerine kargo ile turşu ve yöresel ürünler gönderiliyor. Bilgi ve Sipariş İçin: 0552 808 35 37 veya www.bizimkoysepeti.com 
Bizim Çubuk Turşuları: 


Ankara’nın ve Çubuk’un en favori turşusucusu Bizim Çubuk Turşuları başka yerde kolay rastlayamayacağınız pek çok meyve ve sebzenin turşusu var. Taklitlerinden mutlaka sakınınız. Bizim Çubuk Turşuları doğal ev yapımı turşudur. Bazıları benzer isimler kullanarak taklit etmeye çalışsalarda lezzeti ve kalitesiyle hemen fark edilmektedir. 


Bizim Çubuk Turşuları www.bizimcubuktursulari.com adresinden yada Bizim Köy Sepeti’nin online adresi olan www.bizimkoysepeti.com  adresinden satışa sunulmaktadır. 


-Adres: Ankara’nın Çubuk ilçesi 

-Türkiye’nin her yerine kargo ile turşu ve yöresel ürünler gönderiliyor. Bilgi ve Sipariş İçin: 0552 808 35 37 veya www.bizimkoysepeti.comMeşhur Bizim Çubuk Turşuları: 


Ankara’nın Çubuk ilçesindeki Aşağı Çavundur Mahallesi’nde ev hanımlarının evlerinde ürettiği turşulara konulan bir markadır. Ev hanımlarından alınan turşular talebe göre Türkiye’nin her yerine gönderiliyor. Yurt dışında da yoğun bir şekilde talep alan turşu özellikle Almanya, Fransa, İsviçre, ABD ve Kanada’ya gönderilmektedir. 


Meşhur Bizim Çubuk Turşuları www.bizimcubuktursulari.com adresinden yada Bizim Köy Sepeti’nin online adresi olan www.bizimkoysepeti.com  adresinden satışa sunulmaktadır. 


-Adres: Ankara’nın Çubuk ilçesi Aşağı Çavundur Mahallesi

-Türkiye’nin her yerine kargo ile turşu ve yöresel ürünler gönderiliyor. Bilgi ve Sipariş İçin: 0552 808 35 37 veya www.bizimkoysepeti.com